اجتماعی

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جدید «وام ضروری» بازنشستگان کشوری

بر اساس اطلاعیه صندوق بازنشستگی کشوری، ثبت نام وام 12 میلیون تومانی جدید بازنشستگان و کارکنان صندوق از روز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1401 بسته می شود.

به گزارش ترند روز، ثبت نام اینترنتی وام ضروری 12 میلیون تومانی در ساعت 1401 برای بازنشستگان و کارمندان با مهلت ثبت نام تا 30 اردیبهشت امروز به پایان می رسد.

ثبت نام این وام تنها از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام می شود.

ارزش این زیرساخت ها همانند فاز قبل 12 میلیون تومان با هزینه 36 ماهه و 4 درصد است. متقاضیان می توانند در مهلت اعلام شده به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق مراجعه و اطلاعات شخصی خود شامل اداره کل، کد ملی و شماره حساب خود را سه بار جهت ثبت نام وارد کنند. ثبت نام برای متقاضیان مستلزم پرداخت هزینه ای برای همه متقاضیان نیست.

پس از پایان دوره ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله کل وام های دریافتی، استفاده از سایر ابزارها در صندوق بازنشستگی، دستمزد دریافتی و سایر موارد بررسی و اولویت بندی شده و با توجه به میزان بدهی شرکت اولویت بندی می شود. بانک، این خانه ها به صورت اقساط خصوصی پرداخت می شود.

اعلام نتایج و اسامی واجدین شرایط و واجد شرایط از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی انجام می شود و اسامی واجدین شرایط طبق برنامه در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. خانه به حساب مناسبی وارد شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا