اجتماعی

اقدمات کرونایی هلال احمر در سیستان و بلوچستان/اجرای طرح خادمان هلال حسینی در ایام محرم و صفر

رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای این جمعیت بر ادامه واردات واکسن تاکید کرد و گفت: “تا زمانی که در این مکان هستیم ، با تمام توان به مردم خدمت خواهیم کرد. زیرا اگر هلال احمر اقدامات خوبی را انجام دهد برای مردم ، درد و اضطراب مردم را کاهش می دهد. ”این کار می کند.

به گزارش ترند روز ، دکتر کریم همتی در جلسه شورای نمایندگان جمعیت ، صبح امروز که برگزار شد ، اقدامات مقامات جمعیت در یک سال گذشته را ستود و اظهار امیدواری کرد که با استقرار دولت جدید ، زمان و شرایط مناسب مردم کشور ، به ویژه در حوزه اقتصادی و توسعه مثبت در جامعه را شاهد باشیم.

همتی افزود: جمعیت هلال احمر در یک سال گذشته بدون توجه به گرایش های سیاسی و تغییر دولت کار کرده است و اعتماد عمومی به مردم بزرگترین دستاورد و سرمایه هلال احمر است.

وی همچنین با اشاره به اینکه ساکنان هلال احمر در معرفی واکسن های کرونا ویروس موفق بوده اند و توانسته اند بار سنگینی را از دوش جامعه بردارند ، افزود: با واردات بیش از 11 میلیون و 500 هزار شریان کرونری در هلال احمر در سه ماه گذشته ، صلح در این زمینه در جامعه ایجاد شده است و اگر تیم اقتصادی دولت جدید این امر را بپذیرد ، واردات 30 میلیون دوز واکسن به کشور بسیار مهم است.

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تا زمانی که در این موقعیت هستیم با تمام توان و امکانات به مردم خدمت خواهیم کرد زیرا اگر هلال احمر مسئولیت خوبی را در قبال مردم به عهده بگیرد در کاهش درد مردم موفق خواهد شد. و اضطراب “

اجرای طرح خادم هلال حسینی 2 در روزهای محرم و صفر

رئیس جمعیت هلال احمر همچنین از اجرای طرح کارکنان هلال احمر برای دومین سال در روز محرم و صفر خبر داد و افزود: طراحی ، توزیع ماسک و ضدعفونی و همچنین پیشنهاد آیین های درمانی برای عزاداران حسینی توسط اعضای جوان هلال احمر برای جلوگیری از شیوع بیماری عروق کرونا ویروس قلب در مراسم مذهبی ساخته شده است.

توصیف واکنش های مردم نسبت به بحران کرونا در سیستان و بلوچستان

رئیس انجمن داوطلبان صلیب سرخ همچنین واکنش مردم سیستان و بلوچستان را در پنجمین اوج حملات قلبی ناشی از بیماری های قلبی در این استان توضیح داد و گفت: با 23 موسسه خیریه همکاری داشته است.

بر اساس اطلاعات جمعیت هلال احمر ، وی در مورد محور حوادث در سیستان و بلوچستان صحبت کرد و گفت: تامین کپسول اکسیژن ، توزیع مواد شوینده و لوازم بهداشتی ، توزیع سدیرهای فومی و مواد مغذی و پراکندگی ماسکها در این محورها و اقدامات مانند تامین و توزیع کپسول اکسیژن 906 و متر به بیمارستانها و بانکهای استراحت در استانها ، توزیع ماسکها 3 میلیون و 204،000 ، 123 توزیع اکسیژن ساز محلی ، 53 توزیع خرید هوا در یک شهر در هیرمند ، توزیع 5100 بسته بهداشتی و .. .. با همکاری تامین کنندگان پول و حضور داوطلبان در منطقه انجام شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا