حوادث

افزایش ۷ برابری کشف کالای قاچاق طی روزهای ابتدایی نوروز از سوی پلیس راه آهن

جانشین فرماندهی یگان‌های انتظامی حفاظتی فراجا از افزایش ۷ برابری کالای قاچاق به ارزش ۷میلیارد ریال توسط پلیس راه آهن کشور در ایام آغازین نوروز ۱۴۰۳نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش ترند روز سردار عباس مسعودی با اعلام این خبر اظهارکرد: پیامدهای منفی قاچاق بر اقتصاد کشور و فرامین مقام معظم رهبری بر مبارزه جدی با این پدیده شوم پلیس را بیش از پیش مصمم کرده که با به کارگیری تمام توان خود با قاچاق کالا وارز مبارزه کند.

وی از افزایش هفت برابری کشف کالای قاچاق در ایام ابتدایی نوروز در مقایسه با مدت مشابه خبر داد و گفت: با هوشیاری کارکنان پلیس راه آهن در همین راستا در ایام آغازین سال ۱۴۰۳ اقلام مختلف لوازم برقی منزل به ارزش تقریبی ۷میلیارد ریال که به صورت قاچاق از طریق خطوط ریلی استان های جنوبی کشور قصد ارسال آن به مرکز بود، شناسایی و کشف و ضبط شده است.

به گزارش خبرگزاری پلیس، مسعودی بر عزم جدی کارکنان یگان های انتظامی حفاظتی فراجا بر مقابله جدی با پدیده شوم قاچاق خبر داد و اظهارکرد: پلیس فرودگاه و راه آهن و یگان حفاظت محیط زیست و سازمان منابع طبیعی و آبخیز داری کشور همچنین یگان گمرک، مقابله با قاچاق کالا و ارز از اولویت های کاری آنان در سال ۱۴۰۳ خواهد بود.

انتهای پیام

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.
دکمه بازگشت به بالا