اجتماعی

افزایش ۶۰ درصدی سفرهای نوروزی/تمهیدات لازم برای برقراری امنیت مردم اندیشیده شده است

ترند روز/ لرستان جانشین فرمانده کل کشور ضمن افزایش 60 درصدی سفر به نوروز گفت: پلیس تدابیر لازم را برای تامین امنیت مردم نوروزی اندیشیده است.

سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دهه 1400 پلیس سراسر کشور در بحث ماموریت ارتباطات افتخار می کرد و موفقیت های حاصل از همکاری را می دانست، مردم برای پلیس کار می کنند.

نوروزی با اشاره به آغاز سال 1401 و آغاز سفرها و سفرهای مردمی به نقاط مختلف کشور، گفت: سفرهای نوروزی امسال 60 درصد رشد داشته است.

رضایی با بیان آمادگی لازم پلیس در ایام نوروز گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت غیرمجاز یکی از دلایل اصلی کاهش تصادفات رانندگی است.

جانشین فرماندهی انتظامی کشور در خصوص رعایت قانون دین در پارک های عمومی افزود: برخورد با انواع ناهنجاری های اجتماعی هم اکنون در برنامه های پلیس قرار دارد.

وی در خصوص تبلیغات و همکاری خوب، ادامه داد: خط قرمز در نیروی انتظامی خلاف موازین است و متخلفان به اشد مجازات خواهند رسید.

رضایی با بیان اینکه لرستان یکی از استان های موثر در حوزه نیروی انتظامی است، افزود: با هرکسی که امنیت عمومی و جامعه را مختل کند به شدت برخورد می شود.

معاون فرماندهی انتظامی کشور ضمن تاکید بر حفظ حقوق عامه گفت: پلیس به برهم زدن نظم عمومی و نظم عمومی بسنده نمی کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا