اجتماعی

افتتاح ۹۰۰۰ کلاس درس در هفته دولت/خرید و تحویل ۲۰۰۰ میلیارد تجهیزات به مدارس

رئیس سازمان اصلاحات مدارس کشور از افتتاح 1600 موسسه آموزشی با 9000 کلاس درس جدید همزمان با هفته دولت و نزدیک به بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: علاوه بر این 2000 میلیارد تومان مواد آموزشی، کمک آموزشی و هنرستان خریداری و تحویل داده شد. مدارس

مهرالله رخشانی آنلاین در گفت وگو با ترند روز. وی با بیان اینکه در هفته دولت و با توجه به روزهای آتی افتتاحیه مدارس، حدود یک هزار و 600 مکان آموزشی با 9 هزار کلاس درس و یک میلیون و 200 هزار متر مربع زیربنا نصب می شود، گفت: 10 هزار مکان برای ساخت این مدارس احداث می شود. میلیارد تومان هزینه شد.

وی افزود: به طور متوسط ​​270 هزار دانش آموز در کشور وارد این موسسات آموزشی مدرن می شوند و در سطح بالایی آموزش می بینند.

رئیس انجمن اصلاح، توسعه و تربیت مدارس با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود 6400 طرح آموزشی توسط انجمن اصلاح مدارس در سراسر کشور تدوین شده است، خاطرنشان کرد: به تدریج وارد چرخه دنیای آموزش در کشور می شود. پیش بینی می کنیم با ساخت این فضاها در سال آینده، بیش از 400 هزار دانش آموز به فضاهای نوآوری جدیدی که در حال حاضر در حال ساخت آن هستیم دسترسی داشته باشند.

رخشانی آنلاین افزود: همچنین سازمان اصلاح، توسعه و آموزش مدارس کشور به ارزش 2000 میلیارد تومان وسایل آموزشی، وسایل کمک آموزشی و هنرستان ها را خریداری و توسط دولت استان به مدارس تحویل داده شد. به روز رسانی تجهیزات خود باید از تجهیزات استاندارد استفاده کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا