فرهنگ و هنر

اعضای شورای سیاست‌گذاری هفتمین جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی معرفی شدند

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی، حکم صادره از سوی اعضای شورای سیاسی هفتمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر را ارائه کرد.

به گزارش ترند روز و به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اهدای جوایز اعضای شورای سیاسی در جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی هفتم فجر با حضور مریم جلالی معاون صنایع دستی برگزار شد. و هنرهای سنتی و تنی چند از اعضا، بعدازظهر چهارشنبه 25 شهریورماه در دفتر معاونت صنایع دستی برگزار شد.

فرشید شکیبا، نیکو شجاعی، کاظم نظری، محمدتقی عاشوری، مهدی کاشوری افشار، شهرام گیل آبادی، طاهره قیومی، علی طلوعی، علیرضا تابش، سید مجتبی حسینی اعضای شورای سیاسی جشنواره صنایع دستی و هفتمین جشنواره هنرهای سنتی فج هستند.

در متن این احکام آمده است:

«جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر به عنوان یکی از آثار اصلی پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است که نویدبخش تحولات و تحولات مثبتی در تمامی ابعاد این بخش در کشور است. این جشنواره با فراهم آوردن بسترهای لازم برای تبادل نظر، رشد کمی و توسعه کیفی صنایع و هنرهای سنتی، ابزارهایی را برای افزایش تولید و ارتقای جایگاه آنها فراهم می کند، لذا با توجه به تجارب ارزنده و سوابق متقن جنابعالی، به عنوان یک عضو شورای سیاستگذاری جشنواره هنرهای سنتی و صنایع دستی شما هفتمین جشنواره فجر.
امید است در پرتو الطاف الهی همیشه موفق و پیروز باشید.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا