علمی و پزشکی

اعترافات وحشتناک مامور سابق سیا در بستر مرگ در خصوص فضاپیماها

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاینمرد ناشناس مدعی شد که در حین کار در منطقه 51 یک سفینه فضایی فرازمینی را دیده و حتی ماهیت حیات بیگانه را توصیف کرده است. او گفت دلیل اینکه توانسته این چیزهای عجیب و غریب را ببیند این بوده است که او یکی از نیروهای ارتش و سازمان اطلاعاتی بوده که او را گرفته است.

بیشتر بخوانید:

عکس منظره یک کروکودیل غول پیکر که رشدش متوقف نشد!

راز تاریک الماس را که نمی دانیم!

این مرد 77 ساله با ریچارد دولان، محقق بشقاب پرنده، صحبت کرد، اما ترجیح داد ناشناس بماند، زیرا نگران است که اگر هویت واقعی خود را فاش کند، چه اتفاقی می افتد. گزارش شده است که این مامور هنگام کار برای سیا از نام جعلی استفاده کرده است، بنابراین نام واقعی او هرگز تایید نشده است.

او از سال 1957 تا 1960 برای سازمان سیا کار کرد و مدتی را در یک پایگاه نظامی در جنوب شرقی ایالات متحده گذراند، جایی که آنها شواهد فیزیکی را بررسی کردند. روزنامه نگار لیندا مولتون هاو در سال 1998 به مدت 11 ساعت با این مرد مصاحبه کرد و از او به عنوان “مامور کوپر” یاد کرد.

با این حال، پس از این مصاحبه، گزارش شده است که سیا به او هشدار داده است که در مورد حرفه نظامی خود وارد بحث بیشتر نشود. سپس، در سال 2013، سلامتی او بدتر شد و از مرگ می ترسید، بنابراین از مخفیگاه بیرون آمد تا دوباره صحبت کند، این بار با ریچارد دولان.

اعترافات تکان دهنده مامور سابق سیا در مورد شاتل های فضایی

او گفت که او را به منطقه 51 بردند تا اقلامی را که گفته می شود توسط دولت آمریکا پیدا و ضبط شده است، بررسی کند. او گفت که از جمله آنها یک بشقاب پرنده بود که “در ژوئیه 1947 در رازول، نیومکزیکو سقوط کرد.”

او همچنین ادعا کرد که یک موجود بیگانه زنده سوار شده و به سایت S-4 منطقه 51 منتقل شده است – جایی که او “فراز زمینی های زنده” را پیدا کرده است.

13 یا 15 مایل طول کشید تا به s4 برسیم و چیزی که دیدیم شبیه سس بود و به نظر می‌رسید که همه موجودات فضایی روی آن مرده بودند به جز این زوج و ما توانستیم به آن سفینه فضایی و وزن آن نزدیک شویم. شاید 150 تا 300 پوند.”

کویپر ادامه داد: در s4 ما کالبد شکافی ها را دیدیم و سپس سرهنگ گفت که در حال مصاحبه با یک بیگانه خاکستری هستیم.

دولان سپس پرسید: “این بیگانگان خاکستری چه شکلی هستند، می توانید کمی به آنها بگویید؟”

او پاسخ داد: “اندازه سر او در مقایسه با انسان غیر طبیعی به نظر می رسد. به عنوان مثال، مغز کمی بزرگتر است و بینی بسیار کوچک است و گوش ها بسیار کوچک هستند.

227227

دکمه بازگشت به بالا