فرهنگ و هنر

اسکناس‌ها به بازی گرفته شدند

نقاشی ها با استفاده از سکه های کشورهای مختلف جهان روی دیوارها اعمال می شود.

به گزارش ترند روز، «نسکناس» نام تنها نمایشگاه افسانه عقیلی است که جمعه ۱۹ خردادماه در گالری آتبین برپاست.

این نقاشی‌ها که بر روی اسکناس‌های اعصار و کشورهای جهان کشیده شده‌اند، با نگاه‌هایی شاعرانه، سعی در خلق و خلق ایده‌های نو درباره این عنصر بزرگ، کاربران فعلی دارند.

افسانه عقیلی خالق این آثار درباره این نمایشگاه گفت: در سال های اخیر تجربیات مختلفی با عناصر مختلف نقاشی داشته ام، اما در نمایشگاه آثار انجام شده در بارسلون، بازی و نحوه انجام آن را تماشا کردم. پول زیادی مورد بررسی و نقد قرار گرفت و بحث شد که این موضوع بود که نمایشگاه هایی با همین موضوع و موضوع تهیه کرد و ساخت. از هر سکه، با آن رو به رو شود و آن را روایت کند.»

عدنان مصلایی، کیوریتور این نمایشگاه گفت: از زمانی که خانم عقیلی مفاهیم و ایده های خود را در مورد سری جدید آثارش با من در میان گذاشت، آن را جالب و هیجان انگیز دیدم و از نظر اینکه چگونه نگاه مدرن به این نمایشگاه وجود دارد. من متقاعد شده‌ام که نمایشگاه بسیار خوبی خواهیم داشت، به خصوص که اسکناس‌ها همیشه نگران کننده هستند و اطراف ما را می‌سنجند. “

وی افزود: این نمایشگاه احتمالاً تنها مکانی برای خرید و بازی هنرمندان خیابانی است که با نامگذاری نمایشگاه، جذابیت نمایشگاه و ظاهر آن را دو چندان می کند.

نمایشگاه «نسکناس» در گالری آتبین تا 30 خرداد دایر است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا