عمومی

اسکان ۱۲۰ هزار گردشگر در اقامتگاه‌های ایلام طی ۱۵ روز گذشته – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، عبدالمالک شنبه زاده گفت: در این مدت مسافران نوروزی به منظور اقامت از جمله هتل ها، جاذبه های گردشگری، هتل ها، متل ها، اقامتگاه های موقت (خیمه، حرم امامزادگان، کانکس، پردیس، خوابگاه)، خوابگاه و رستوران راه اندازی شد. .

دبیر اجرایی اداره کل گردشگری استان ایلام تعداد گردشگران استان را بیش از اینها دانست. هست یک این آمار متعلق به هتل هاست هست یک بسیاری از گردشگران و مسافران نوروزی به صورت غیررسمی به خانه یا محل سکونت اقوام می روند و در آمار به حساب نمی آیند.

شنبه زاده جاذبه های گردشگری نوروز در همه جا گردشگران 836 هزار و 876 مورد در استان ایلام از 26 تا 10 اسفند ماه آوریل گزارش کرد رد.

وی افزود: گردشگران جذاب هستند. گردشگران این قلمرو شامل مکان های تاریخی، تفریحی، طبیعی، مذهبی، فرهنگی و ساخت دست بشر (مانند دریاچه پشت سد) است.

وی یادآور شد: در آن دوره هست یک در مجموع 576 بازرسی از اقامتگاه‌ها، دفاتر خدمات تور، سالن‌های غذاخوری و سایر مکان‌های مرتبط با گردشگری در نوروز انجام شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام ادامه داد: هست یک هشت هزار و 539 گردشگر در این مدت از موزه های باستان شناسی شهرستان، قلعه ولی و کاخ فلاحتی مرکز استان بازدید کردند.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر نوروزی ایلام همچنین از ورود 11 هزار و 654 گردشگر نوروزی به اقامتگاه های خدمات سفر نوروزی استان در 24 ساعت گذشته خبر داد و افزود: در این مدت از 78 هزار و 551 مکان بازدید شد. گردشگران استان ثبت نام می کند.

دکمه بازگشت به بالا