عمومی

استقرار ۳۲ تیم راهداری در جاده‌های لرستان/ تمام محورها باز است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مرتضی شیروانی امروز در گفت و گو با خبرنگار آنلاین بعد بگو: وی به رسانه ها گفت: با وجود بارندگی در شهرستان الیگودرز، در باره، سلامدر حال حاضر تمامی راه های اصلی، فرعی و روستایی باز و تردد در آن برقرار است.

او به اشرافیت مطلق اشاره کردترانه– امامزاده محمد بن حسن (مانند) و استقرار اکیپ های راهسازی و تیم های مدیریت راه شاغل در منطقه افزود: تنها محور فرعیترانهامامزاده محمد بن حسن (مانند) الیگودرز به دلیل عدم ریزش و اجرای عملیات زمینی در هنگام بارندگی مشکل گیرکردن دستگاه سبک بود که با تلاش پیمانکار و حضور عوامل راهداری بازگشایی و بازسازی شد. به موقع. وقتی باران قطع شد

ناظر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان ادامه داد: همچنین ریزش های محدودی در دو نقطه از این محور وجود داشت که با تلاش راهداران این شهرستان بلافاصله ریزش ها برطرف شد.الیگودرز.

وی با ابراز تأسف از جان باختن خانواده های عشایری در سیل الیگودرز گفت: این حادثه در خارج از بزرگراه رخ داد و تمامی راه های اصلی، فرعی و روستایی در شهرستان الیگودرز برای تردد باز است.

ناظر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از روز گذشته با اعلام پیش بینی هواشناسی 32 اکیپ در قالب بازرسی، راهداری و حمل و نقل و کار در محورها مستقر شدند. ارائه خدمات

دکمه بازگشت به بالا