اجتماعی

استاندار تهران: شهید رجایی و باهنر به ما یاد دادند که اهل جهاد باشیم

استاندار تهران گفت: شهید رجایی و بهانر به ما آموختند که جهادگر باشیم، جدی کار کنیم و تنبلی نکنیم، لحظه ای از کار را از دست ندهیم و از ثانیه ها در استان به نفع مردم و مسلمانان استفاده کنیم. . انقلاب.

به گزارش ترند روز، محسن منصوری در مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و بهنر که در بهشت ​​زهرا(س) برگزار شد، گفت: اخلاص حفظ و تکثیر می شود و این پاکی رمز ماندگاری سلطنت شاه است. . شهید رجایی و بهنر.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر به اجرای حکومت علوی نزدیک شدند، گفت: یکی از نشانه های حکومت علوی دوری از مماشات و چنگ زدن به حق و ایستادگی در حق است.

استاندار تهران با بیان اینکه مسئولان نظام اسلامی نباید چاپلوس و از خود راضی باشند، گفت: مصالح مردم را نباید مماشات کرد، این وظیفه رهبران و رهبران اسلامی است که مصالح را در اولویت قرار دهند. از مردم به نفع عوام است و شهیدان رجایی و بهنار از این قبیل بودند که پرچم حق را به دست گرفتند و با فساد در دستان خود سخت مبارزه کردند و در مقابل آن ایستادند – عشق.

وی فداکاری، خضوع و خضوع شهید رجایی در برابر امام (ره) را برجسته کرد و افزود: این رمز ماندگاری حکومت است، ما حکومت هایی را که راه ولایت را پیمودند و برکات آن را دیدیم، تجربه کرده ایم. سپس دولت از مسیر ولایی منحرف شد و خساراتی به بار آورد که ما نیز شاهد آن بوده ایم.

منصوری ادامه داد: گاهی رسانه ها طوری رفتار می کنند که مسئولان جرات اظهار نظر ندارند و نگران هستند، اگر صحبت کنیم، رسانه های خارجی چه می گویند، هر چه می خواهند بگویند، آنچه تجربه به ما نشان داده این است که همه می دانند. صراط مستقیم ولایت و در کنار او ایستاد و خود را اصلاح کرد و رابطه او با ولایت دوستی شد، دولت موفق شد، هر حکومتی گوشه ای را گرفت و دوری نعمت حکومت را از دست داد، این یکی از نشانه هاست. از طول عمر شهید رجایی که در استان ذوب است.

وی به حرکت در راستای اجرای نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: باید خود را مدیون نظام بدانیم نه این که نظام بدهکار ماست و ما باید به وظیفه خود عمل کنیم، شهید رجایی به ما آموخت که باید برای هر جزئی ارزش قائل باشیم. شیم، شهید رجایی و باهنر به ما یاد دادند که اهل جهاد باشیم، در کار قدم های جدی برداریم و تنبلی نکنیم، زمان کار را فراموش نکنیم و از ثانیه های موجود در قلمرو به نفع مردم استفاده کنیم. و انقلاب اسلامی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا