بین الملل

استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و روز معلم اظهار داشت: معلمان دانشگاه آزاد اسلامی نقش مهمی در پیشرفت هر کشور و استان ایفا می کنند. نقش اساتید در جهاد تبیین بسیار مهم و تعیین کننده ای است.


بیشتر بخوانید:

دانشگاهیان فرماندهان جنگ نرم در جهاد هستند


وی افزود: اساتید دانشگاه با کار علمی جهادی و تفکر انقلابی نقش مهم و مهمی در پیشرفت کشور و استان دارند. گروه های دانشگاهی در مقایسه با سایر مؤسسات آموزش عالی در تمام مناطق کشور نقش برجسته تری دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، اساتید دانشگاه فرماندهی. یک مبارزه نرم سالها و اکنون در صف اول جهاد روشنگری و بصیرت می بینیم.

وی گفت: بدون وجود دانشگاه معلم محور هیچ توسعه ای صورت نمی گیرد و در استان ایلام نیز با عنایت به نمایندگی مقام معظم رهبری و استاندار ایلام با توجه به شرایط لازم است. از اساتید دانشگاه وارد شده و نقشه های بیشتری ایجاد کنند.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: تبیین و نشر آثار ارزشمند استاد مطهری به عنوان یکی از معماران انقلاب اسلامی با آرمان های امام و مقام معظم رهبری در اولویت کاری دانشگاه آزاد اسلامی است. و اکنون با مدیریت انقلابی و جهادی دکتر. طهرانچی و دیگر مسئولان دانشگاه بیش از هر زمان دیگری انجام داده اند.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا