اجتماعی

اروپا چه بلایی سر اینستاگرام آورد؟

اروپا با اینستاگرام چه کرده است؟

اروپا و کشورهای عضو اتحادیه روحیه ملی قوی دارند، بنابراین هرگز حاضر نیستند در صحنه آمریکا با دولت خود بپیوندند، حتی اگر از نظر ایدئولوژیک با یکدیگر مشکلی نداشته باشند!

خبرگزاری بارنا گروه علم و فناوری; اروپا و کشورهای عضو اتحادیه روحیه ملی قوی دارند، بنابراین هرگز حاضر نیستند در صحنه آمریکا با دولت خود بپیوندند، حتی اگر از نظر ایدئولوژیک با یکدیگر مشکلی نداشته باشند!

چندین سال پیش کنفرانسی بین المللی با حضور نمایندگان کشورهای مختلف جهان برگزار شد که در آن نشست نمایندگان برخی از کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی در مورد لزوم ایجاد سیستمی مانند سازمان ملل برای مدیریت اینترنت بین المللی بحث و تبادل نظر کردند. اما این نماینده آمریکایی تصریح کرد که دلایلی وجود دارد که این کشور نمی تواند پروژه های دفاعی و اقتصادی را با دیگر کشورها مدیریت کند.

پس از این حادثه، رهبران اروپایی اقدامات استراتژیک متعددی از جمله تصویب قانون GDPR انجام دادند. و امروزه تمامی کشورهای اتحادیه اروپا از طریق شبکه اطلاعات اروپا به اینترنت متصل هستند و مدیران این کشورها فعالانه به دنبال آن هستند. مدیریت آنلاین خود را تقویت کنید.

برخورد با تخطی از بخش آمریکایی نیز باید در همین پارادایم مورد توجه قرار گیرد، اروپا قصد ندارد بخش آمریکایی را در این اتحادیه تنها بگذارد، اگرچه اکنون یک بخش محلی اروپایی را جایگزین خدمات آمریکایی معرفی می کنند.

یکی از شباهت های اروپا و ایالات متحده در بخش سایبری، اعمال جریمه ها و اجرای قوانین جدی علیه نقض دامنه آمریکایی است.

1. اینستاگرام به دلیل ناتوانی در محافظت کافی از حریم خصوصی کودکان و نوجوانان در ایرلند 400 میلیون دلار جریمه شده است.

2. واتس اپ به دلیل نقض حریم خصوصی و داده های کاربران اتحادیه اروپا با جریمه 225 میلیون یورویی مواجه شد.

3. اتحادیه اروپا همچنین شرکت را به دلیل عدم رعایت این اتحادیه و عدم امکان ذخیره کوکی ها برای کاربران فرانسوی، 68 میلیون دلار جریمه کرد.

4. در سال 2018، متا به دلیل به خطر انداختن اطلاعات 50 میلیون کاربر اروپایی، 17 میلیون دلار جریمه شد.

انتهای پیام/

آیا این اطلاعات مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 قدردان بودن را انتخاب کنید 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا