عمومی

اداره فدراسیون فوتبال با اسامی ناامیدکننده؟

فدراسیون فوتبال ایران برای پیشبرد کار خود به صدها میلیون نفر نیاز دارد.

به گزارش ترند روز ، باشگاه خبرنگاران جوان وی همچنین نوشت: انتخابات فدراسیون فوتبال ایران قرار است در تاریخ 31 مارس برگزار شود تا پس از 17 ماه بلاتکلیفی ، انتخاب رئیس فدراسیون مشکلات آن را برطرف کند. این ورزش در اینجا بسیار حاشیه ساز است.

یکی از بزرگترین مشکلات فدراسیون فوتبال مشکلات جدی مالی بود که منجر به ورشکستگی شد. امروز اعلام شد که فدراسیون به دلیل بدهی ساکنان سئول به شرکت شستا با وام 2 میلیون یورویی برای پرداخت مطالبات ، با حکم دادگاه حراج شد. مارک ویلموتس در بلژیک. بودن.

در این صورت ، رئیس جدید فدراسیون فوتبال باید برای توسعه تجارت خود مبلغ زیادی را به ساختمان در بزرگراه سوم ملی سئول بیاورد تا بتواند خواسته های مربی سابق تیم ملی به ارزش 6 میلیون و 200000 یورو ، بدهی مالیاتی و البته شستا و سایر بدهی ها. کارهای این فدراسیون قابل انجام است.

امروزه اخبار زیادی در مورد منع اعضای شورای فدراسیون از امضای قراردادهای سنگین با ویلموتس در انتخابات آینده وجود دارد ، مقامات گفتند؛ اما از طرف دیگر ، این یک مشکل است که بسیاری از این اعضا قصد دارند برای انتخابات مجدد نامزد شوند و می خواهند در دوره بعدی بخشی از مدیر خود باشند.

از طرف دیگر نام افراد مختلفی مانند شهاب الدین عزیزی خادم ، مصطفی آجرلو ، حبیب کاشانی ، محمد حسین غریب ، عباس صوفی ، حیدر بهاروند ، سعید آذری و … برای شرکت در این کمپین شنیده می شود در انتخابات ریاست جمهوری

به نظر می رسد علاوه بر بدهی کلان فدراسیون فوتبال ، به دلیل تحریم های ناجوانمردانه بین المللی اعمال شده علیه کشورمان برای ارتقا کار 17 تیم ملی در رده های مختلف و امور فدراسیون ، حداقل 200 تا 250 میلیارد باید در طول سال هزینه شود.

پولی که به نظر می رسد این افراد توانایی پرداخت آن را ندارند و البته برنامه آنها برای تهیه این پول مشخص نیست.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا