اجتماعی

اختصاص 35 میلیارد تومان برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس گلستان/ تکمیل 16 یادمان شهدای گمنام

ترند روز/ گلستان مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های حراست گلستان گفت: در سفر رئیس‌جمهور به گلستان، 35 میلیارد تومان برای تکمیل پارک موزه و فرهنگسرای حفظ الحرام اختصاص یافت.

سرهنگ محمدرضا کاظمی عصر امروز در مرکز راهیان نور استان گلستان با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان گفت: رئیس جمهور در سفر خود به استان گلستان به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توجه ویژه ای داشت. . که قدردانی می شود به عنوان پارک ملی و مرکز فرهنگی حفظ مقدس در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به گلستان برای تکمیل پارک ملی و فرهنگسرای گلستان 35 میلیارد اشک ریخته شد، افزود: تکمیل این پروژه معنوی خواست همه به ویژه سرخپوشان و خانواده شهداست. این پروژه به دلیل کمبود اعتبار است. روند موفق 10 سال به طول انجامید و با هماهنگی هیئت دولت، رئیس جمهور و تلاش استاندار گلستان 35 میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

مدیرکل حفاظت از آثار و ارزش های دفاع مقدس گلستان با اعلام اینکه هم اکنون 75 درصد عملیات ساخت و ساز موزه پارک دفاع مقدس گلستان انجام شده است، تاکید کرد: انجام این کار نیز مستلزم تامین اعتبار است. .

کاظمی اهدای وجه برای تشییع شهدای گمنام و یاد و خاطره شهدا را از دیگر دستاوردهای سفر رئیس جمهور به گلستان عنوان کرد و یادآور شد: به یاد 54 شهید استان گلستان، 16 یادواره شهید هنوز برگزار نشده است. کار کرد که امیدوارم به اشتراک گذاشته شود. سفر خوب رئیس جمهور به استان، می توانیم در جهت اجرا و بهره برداری از آن گام برداریم.

وی یاد و خاطره شهدا را محلی برای تجدید شناخت خانواده های شهدا و مفقودین شهدا دانست و خاطرنشان کرد: یاد و خاطره این شهدا ملجأ و پناه خانواده های معصوم و طهارت و شهداست. من و شهید امید است و بستری برای گردشگری مذهبی برای گلستانی ها، مسافران و گردشگران فراهم می کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا