اجتماعی

اختتامیه اجلاس سراسری نماز دانش‌آموزی در تبریز برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه دین وی در خاتمه همایش ملی نماز طلاب در تبریز با بیان اینکه دشمن تلاش می کند نماز را سرکوب کند و هجمه های زیادی هم به این آیین صورت گرفت، گفت: البته در حوزه دینی هم اقداماتی در آنجا انجام شد اما تلاش بیشتر. باید انجام بشه.

یوسف نوری خاطرنشان کرد: در فضای جدید که دوران سیطره شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی است، باید مربی را بشناسیم و چه زمانی احصاء نیازهای آنها بر اساس نیازهای معلم برنامه است ریختن تکرار نکنیم

وزیر آموزش و پرورش نماز را پرچم اسلام خواند و گفت: رهبر معظم انقلاب در دهه 70 نسبت به هجمه فرهنگ هشدار دادند و فرمودند که در آنجا در سایه حکمرانی خوب، نمازهای خیر اقامه می شود.

نوری بر لزوم ترویج نماز و استفاده از مهارت های خیریه و مشارکت حلقه محوری در نماز تاکید کرد و گفت: برنامه کلیشه ای نماز نه تنها نتیجه خوبی ندارد، بلکه دانش آموزان و جوانان نیز آن را رد می کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور نیز در ویدئویی مرتبط با این نشست گفت: -علمی و هنری.

حجت‌الاسلام والمسلمین می‌فرماید: در مکان زیبا عبادت کنید، در هر خانه‌ای از کتاب دعا استفاده کنید، برای عموم مردم مسابقات نماز مخفیانه برگزار کنید، جوانان و جوانان را در مدرسه اذان دهند، مداحی مدیر مدرسه از نماز خواندن. پیش و برگزاری دوره های آموزشی دعوت به نماز ویژه شبان قبل از وقت نماز در ادارات و مشاغل بخشی از کمک به ما در گسترش فرهنگ نماز است.

دکمه بازگشت به بالا