استان ها

اجرای ۲۹۸ عنوان برنامه در قالب کنگره ملی شهدای لرستان

ترند روز/لرستان یک مسئول اجرایی ستاد کنگره ملی شهدای استان لرستان در خصوص اجرای سرفصل ۲۹۸ این برنامه در قالب کنگره ملی شهدا در استان گفت: کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید لرستان در خرم آباد برگزار می شود. آوریل 1402.

محمد محمود محمود در گفت وگو با ترند روز، با بیان اینکه استان لرستان در دوران انقلاب برای شش هزار شهید و 544 شهید مدافع حرم، امنیت ملی و حرم مطهر قرار داد، اظهار کرد:

وی افزود: با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای لرستان، کنگره ملی شهدای لرستان قرار است اردیبهشت ماه سال آینده در خرم آباد برگزار شود. .

محمودوند درباره تصویب و معرفی ۲۱۷ عنوان برنامه در آغاز اجلاسیه شهدای لرستان، ادامه داد: پس از گذشت بیش از یک سال، ۸۱ برنامه اضافه شد و در حال حاضر به ۲۹۸ برنامه رسید.

وی در خصوص استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی استانی در برگزاری این کنگره ملی گفت: در کمیته مجموعه تاکنون 15 درصد پیشرفت داشته ایم در حالی که در کمیته های دیگر قصد تدوین کتابی با موضوع شهدای لرستان و این جانشینی باید توسط کمیته ای متشکل از نویسندگان و ویراستاران ترتیب داده شود تا در صورت انتشار کتاب در یکی از کمیته ها با هماهنگی صورت گیرد.

یک مسئول اجرایی کنگره ملی شهدای استان لرستان گفت: کنگره 6300 شهید استان با محوریت مردمی برگزار می شود و مسئولان برای ارائه بهترین برنامه ها و بهبود وضعیت شهرستان هر چه از دستشان برآید انجام خواهند داد. وی در این خصوص برای اینکه کنگره شأن و منزلت داشته باشد، گفت: استاندار لرستان به عنوان رئیس ستاد کنگره شهدا و دبیری ایشان فرمانده ارتش در استان بوده و ابقای آن منوط به مشارکت. ، هماهنگی و پشتیبانی نهادهای شهرستان.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا