استان ها

آمار قربانیان کرونا در اصفهان رو به افزایش/واکسیناسیون اندک است

به گزارش ترند روز از اصفهان، بر اساس اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی، شیوع کرونا در استان اصفهان در حال افزایش است. انطباق واکسیناسیون با وجود ایجاد مراکز واکسیناسیون پایین است.

بر اساس اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از پنجم تا هفتم مردادماه 117 بیمار مشکوک به کرونا از مراکز درمانی ویزیت شدند که در حوزه این دانشگاه، 398 نفر مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند. در این مدت 69 نفر در بیمارستان بستری شدند.

در حال حاضر 505 بیمار مبتلا به کرونا در مرکز درمانی تحت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند که از این تعداد 84 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند.

و در 24 ساعت گذشته 65 بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در 24 ساعت گذشته 6 مرگ و میر ناشی از کرونا، سه مورد مرگ تایید شده و سه مورد مرگ مشکوک بر اثر کرونا ثبت شده است.

همچنین بر اساس اعلام این نهاد، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک میلیون و 527 هزار و 15 بیمار تایید شده و مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. 510 هزار و 554 نفر به کرونا مبتلا شده اند.

از ابتدای این اپیدمی تاکنون 18 هزار و 731 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده اند که از این تعداد 11 هزار و 877 نفر فوت و 6 هزار نفر فوت کرده اند. و 854 نفر مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

144 هزار و 524 بیمار مبتلا به کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

48

دکمه بازگشت به بالا