بین الملل

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش نماینده واحد استانی آنا از ایلام، بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلام در مرکز شهر مهران از جمله پردیس دانشگاهی با ظرفیت 15 هکتار بازدید کرد. هزاران ماشین در روز اربعینمهمانزیبیر که در حال ساخت هتل مرکز مهران است در دیدار با معلمان و کارکنان در مرز صفر مرز مهران بر بسیج ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برای خدمت رسانی به زائران تاکید کرد. به ویژه در ایام اربعین.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است/اعتراض ساختمان دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار مهران نیز گفت: کربلا در ایام اربعین ایلام و مهران برای ورود به دروازه های بلند و جلویی ایران زمین میزبان میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود و در در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با تمامی تجهیزات در خدمت شما عزیزان می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، رفع مشکلات استان ایلام از برنامه زمان این دانشگاه و با دوراندیشی استانداران غیور ایلام و سایر نهادها است. و بخش ها نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان را بیش از پیش برجسته خواهد کرد.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است/اعتراض ساختمان دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

ناصری خاطرنشان کرد: خدمت به زائران امام حسین (ع) در روز اربعین بزرگترین افتخار برای دانشگاه آزاد اسلامی است و با نگاه بلند و انقلابی دکتر دکتر به کار خود ادامه خواهد داد. طهرانچی دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی از پیوستن دانشگاه آزاد اسلامی به سایر تشکل ها و نهادهای انقلابی خدمتگزار مردم در ایام اربعین خبر داد و ادامه داد: طهرانچی وجود دانشگاه در ایام اربعین به عنوان یک دانشگاه انقلابی بود. برای حل مشکل استان ایلام.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: اربعین موجب ارتقای جایگاه معنوی و پیشرفت این استان خواهد شد و مردم ایلام همچون گذشته میزبان شایسته ای برای زائران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این دیدار اظهار داشت: مدیریت انقلابی دکتر. طهرانچی منجر به اصلاحات و تأسیس دانشگاه هایی در تراز انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین پایه و اساس نظام است و در این ایام شهر 20 هزار نفری مهران میزبان زائران میلیونی است به جای اینکه همه سر کار بیایند و مردم ایلام و مهران امسال حماسه ساز شوند. اربعین.

وی گفت: معتقدم مدیریت جهادی و انقلابی در دکتر. طهرانچی و دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین یاور استان ایلام خواهند بود.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است/اعتراض ساختمان دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

زیرساخت های شهر مهران به دلیل حضور میلیونی بازدید کننده کامل است

فرماندار مهران افزود: با تلاش های انجام شده دو جلسه در ستاد اربعین کشور که در مهران برگزار شد برگزار شد و مسئولان استانی به ویژه استاندار ایلام بر این موضوع نظارت دارند و امسال به دلیل تعداد زیاد گردشگران و خدمات بهتر و کارآمدتر ارائه خواهد شد. “

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مهران در تلاش است و استان ایلام امیدوار است با همکاری و اعزام ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت بازدیدکنندگان باشد.

وی گفت: زمینه لازم برای برگزاری رویدادها در دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای کمک به عمران شهری و پژوهشی و مخترعان علمی فراهم است.

استاندار مهران گفت: استان ایلام بدون موسسات آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی بهتر است و باید روابط علمی و فرهنگی در هر رویداد و رویداد تعریف شود.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا