عمومی

آقای حسن عباسی! شهید رضایی مجد هم فوتبالیست بود

حسن عباسی که خود را ناظر مسائل سیاسی و راهبردی می داند مصاحبه ای تند و توهین آمیز با فوتبالیست ها انجام داد و گفت این قشر اصلاح اجتماعی ندارند! حال سوال این است که چگونه می توان با توجه به کار خود تشخیص داد که آیا یک فرد شایسته است یا نه؟

ملاک اصلاحات اجتماعی چیست و چگونه به این نتیجه رسید که این افراد اصلاح طلب نیستند؟ در همه کلاس ها و فعالیت ها مزایا و معایبی وجود دارد. در همین فوتبال، علی دایی را داریم که نام ایران را در عرصه بین المللی زنده کرده و با حرکات محبت آمیز خود بارها به مردم کمک کرده است. یا محمد انصاری را داریم که به شخصیت و منش معروف است.

گویی شهید مهدی رضایی مجد را فراموش کرده که می گوید در بین فوتبالیست ها شهیدی نبوده و لیاقت شهادت را ندارند. او کریم باوی را که در اوج فوتبالش برای کشورش جنگید و هنوز هم با عواقب حضور در خط مقدم روبروست را فراموش کرده و سلامتی اش در این سال ها دچار مشکلات زیادی شده است. چه کسی تصمیم می گیرد که آیا گروهی شایسته شهادت هستند یا خیر؟

خود حسن عباسی که اینگونه به فوتبالیست ها سرازیر می شود، در عمر چندین ساله خود چه کارهای خیری انجام داده و کجا به مردم کمک کرده است؟ او تقریباً در مورد همه چیز صحبت می کند، اما هنوز هیچ کس مهارت های او را به خوبی نمی داند!

258 251

دکمه بازگشت به بالا