اجتماعی

آغاز ثبت‌نام مسابقات ملی مهارت از ۱۷ اردیبهشت/ شرایط متقاضیان

ترند روز/ گلستان رئیس اداره آموزش فنی و حرفه ای گلستان اعلام کرد: ثبت نام در مسابقات کشوری مهارت از 15 اردیبهشت ماه جاری و تا 17 تیرماه ادامه دارد.

حمزه کرایلو عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران با بیان نقش مسابقات ملی مهارت در شناسایی مهارت های برتر استان گلستان گفت: مسابقات کشوری بستر مناسبی برای مسابقات پزشکی در مهارت های دانش آموختگان است که در این راستا بیستمین دوره مسابقات کشوری مسابقات مهارتی برگزار می شود.

وی اعلام کرد که ثبت نام در مسابقات کشوری از 15 اردیبهشت ماه آغاز و تا 18 تیرماه سال جاری ادامه دارد، بنابراین می توانید به آدرس اینترنتی WWW.worldskills.ir و یا با تماس با مرکز آموزش فنی و حرفه ای به آدرس www.worldskills.ir مراجعه کنید. شهر.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان شرط شرکت در این مسابقات ملی مهارت را 21 سال عنوان کرد و گفت: البته در حوزه امنیت اینترنت، پردازش ابری، مکاترونیک، فناوری آب، خدمات هواپیماسازی است. و نگهداری شرط سنی نیست و این فرصت برای علاقه مندان به این رشته ها برای شرکت در مسابقه باز است.

کرایلو تایید کرد: متقاضیان شرکت در این مسابقات باید دارای یکی از مدارک، گواهی صلاحیت سازمان فنی و حرفه ای در زمینه مرتبط با ‘ یعنی مدرک، شغل و دانش یا فنی و حرفه ای در رشته مرتبط باشند. مدرک از دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه دارای تخصص و کسب و کار دانشگاه آزاد اسلامی است، مگر در زمینه امنیت سایبری – رایانش ابری، توسعه نرم افزار موبایل، راهکارهای نرم افزاری سازمانی، شبکه مدیریت سیستم و طراحی و توسعه وب سایت.

به کسانی که قصد شرکت در مسابقه را دارند اما هنوز موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان های فنی و حرفه ای کشور نشده اند توصیه کرد. با مراجعه به سایت advari-irantvto-ir ثبت نام کنید و پس از کسب امتیاز در آزمون کتبی و قابل اجرا، گواهی مهارت دریافت کنید.

من باید بگویم؛ مسابقه ملی حرفه ای در مدیریت سیستم شبکه، راه حل های نرم افزار سازمانی، فناوری وب، پردازش ابری، امنیت سایبری (دو تیم)، برنامه های کاربردی موبایل، تعمیر و نگهداری هواپیما، کاهش بدنه خودرو، فناوری خودرو، رنگ آمیزی خودرو، تعمیر و نگهداری خودروهای سنگین، بدنه خودرو فناوری، پخت (بسیار)، آشپزی، آرایشگری مردانه، قنادی (شیرینی فروشی)، خدمات رستوران، پذیرایی هتل، آجرکاری، کابینت های چوبی، سیستم های چوبی، نصب الکترونیکی، اتصالات، اجرای فضای سبز (تیم دو نفره)، نقاشی و دکوراسیون ، گچ کاری و ساخت و ساز خشک، لوله کشی- کاربرد سیستم آب و گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع، کاشی دیوار و کف، فرز CNC، تراش CNC، الکترونیک، کنترل صنعتی، جوشکاری، رباتیک، مکاترونیک ، مهندسی طراحی مکانیک، فناوری آب، هنر سه بعدی دیجیتال، فناوری طراحی گرافیک، مراقبت از گل، فناوری مد، ساخت جواهرات انجام می شود.

ثبت نام در مسابقات ملی متقاضیان / نیازمندی ها از 15 اردیبهشت آغاز می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا