اجتماعی

آسمان «ابری» تهران تا فردا/ «رگبار» و «تگرگ» در مناطق مستعد

بر اساس اطلاعات و نقشه های هواشناسی، آسمان استان تهران از امروز تا فردا نیمه ابری است و در برخی نقاط استان رگبار و رعد و برق و در مناطق سهل گیر، تگرگ، وزش باد شدید، خیزش و ریزش گرد و خاک را شاهد هستیم. خواهیم دید.

به گزارش ترند روز، بر اساس داده ها و نقشه های هواشناسی، هوای استان تهران با شدت یافتن سامانه بارشی، امروز تا فردا در برخی مناطق همچنان ابری است (به ویژه مناطق شمالی و غربی) گاهی رعد و برق (با احتمال تگرگ در استان) منطقه مستعد) و گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و کاهش دید (به ویژه در نیمه جنوبی) پیش بینی می شود.

البته روزهای شنبه و یکشنبه هوا سرد و نیمه ابری و تا ساعاتی دیگر وزش باد شدید پیش بینی می شود.

همچنین با هجوم زبانه ها از سامانه بارشی از عصر یکشنبه تا دوشنبه شب، تاریکی آسمان همراه با وزش باد شدید و تا ساعاتی دیگر در داخل کشور رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 33 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه تهران در 24 ساعت گذشته بوده است.

آسمان تهران فردا (2 اردیبهشت) کمی تاریک و بعدازظهرها وزش باد و ابری و گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود که با کمینه دمای 16 و دما منجر به بارش باران می شود.حداکثر دمای هوا 27 درجه سانتیگراد و در روز شنبه (3 اردیبهشت) ) نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا