عمومی

آداب و رسوم غلط ازدواج را سخت کرده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام رضا نوری در خطبه بعد از ظهر جمعه در نماز جمعه بجنورد که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار داشت: اهل زندگی و حضرت علی (ع)آ) و حضرت فاطمه(س)س) یک مدل بگیرید؛ همانطور که زندگی این دو شاهزاده را آسان کرد، مردم نیز باید از این عمل به عنوان الگو در زندگی خود استفاده کنند.

امام جمعه بجنورد ادامه داد: شیوه های غلط و هزینه های گزاف جوانان را از قبول مسئولیت ازدواج باز داشته است و خانواده ها باید زمینه ازدواج جوانان را آسان کنند.

وی افزود: دولت برای ساخت واکسن کرونا تلاش زیادی کرده و توانسته در این زمینه مستقل باشد، بنابراین برخی کشورها همچنان به واکسن نیاز دارند و واکسن را از ایران تهیه می کنند.

حجت الاسلام نوری گفت: در حال حاضر هیچ گونه عروق ویروس کرونا در بیمارستان های مرتبط با استان وجود ندارد و این نتیجه تلاش مستمر کادر درمانی و نهادها و سایر دستگاه های کمک کننده در این حوزه است. .

امام جمعه بجنورد گفت: مالیات همه اقشار جامعه باید عادلانه و متناسب با ظرفیت افراد جامعه باشد.

وی همچنین گفت: برخی مالیات خود را می پردازند اما برخی نمی دهند و این تبعیض است، بنابراین باید با جمع آوری مالیات همکاری کنیم تا نارضایتی نداشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به روز حقوق بشر اشاره کرد و گفت: جهان غرب در سی سال اخیر به ویژه در 100 سال اخیر اجازه ظلم و سرکوب زیادی را در کشورهای دیگر داده است.

حجت الاسلام نوری گفت: کشورهایی که آنها را استعمار کردند فقط فقر و تنگدستی را برای مردم به ارمغان آوردند. اما این کشورها خواستار حقوق بشر هستند.

دکمه بازگشت به بالا