اجتماعی

آثار اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در عدالت در پرداختی‌ها

معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه قانون هزینه ایاب و ذهاب به ایتام عدالت در پرداخت شهریه کمک می کند حقوق و دستمزد اعلام کرد: این قانون از دی ماه گذشته اجرایی شده و حقوق به پایان می رسد. در پایان بهار امسال.”

به گزارش ترند روز، عباس عبادی در دومین روز از سال جدید به طور اتفاقی از بیمارستان شهید لواسانی تهران و سوم شعبان در دماوند بازدید کرد و ضمن تبریک سال نو به پرستاران و بهورزان به سوالات آنان پاسخ داد. قول پیگیری و کمک داد.

وی در این بازدید از مناطق مختلف این بیمارستان ها بازدید کرد و از روند درمان و ارائه خدمات درمانی به بیماران بازدید کرد.

معاون پرستاری وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید در گفت‌وگویی از عدم موافقت نمایندگان مجلس با تغییر وضعیت بهورزان فعال در بحران امسال به پرستاران ابراز تاسف کرد. در سال جدید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

عبادی گفت: اجرای قانون حق بیمه پرستاران از دی ماه سال گذشته اجرایی شده است اما با توجه به تاخیر 6 ماهه پرداخت، ممکن است امسال و اواخر بهار برای سامانه جدید جمع آوری کمک شود. .

وی گفت: پرسنل پرستاری نقش مهم و اساسی در دسترسی به خدمات بهداشتی عمومی و توانمندسازی ما در ارائه وظایف و خدمات خاص و جامع تر دارند، پس باید نقش پزشکان را از بیمارستان به جامعه گسترش دهیم. برای رسیدن به آن هدف برنامه داشته باشید.

به گزارش وبدا، دکتر. سعید لک معاون مدیرکل دفتر توانمندسازی و ارتقای علوم انسانی معاونت پرستاری، فروغ مولا رئیس علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی و مدیر بیمارستان شهید لواسانی را همراهی می کردند. عبادی.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا